Informacje

Likwidacja zmarszczek pod oczami i nie tylko, preparatem będącym alternatywą botoksu. Różnica między Argireliną, a botoksem polega na tym, że preparat działa tak samo, a zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek i degenerując się nie wywołuje efektu obwisłości. Innowacyjny produkt z wysoką koncentracją peptydów (w tym Argireliny). Hexapeptyd Argirelina redukuje istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Efekt działania zbliżony jest do botoksu, ponieważ ogranicza również zmarszczki powstające w wyniku skurczu mięśni, zwłaszcza w okolicach oczu. To bezpieczna alternatywa do botoksu działająca na tę samą kategorię zmarszczek, jednak w zupełnie inny sposób.

Przeciwwskazania i możliwe skutki uboczne

ciąża,
karmienie piersią,
nowotwór,
infekcje, jak np. przeziębienie czy opryszczka,
choroby autoimmunologiczne

ból,  zaczerwienienie, siniaki i opuchlizna w miejscu iniekcji, uczulenie.

Pamiętaj, że każdy może reagować inaczej, zawsze gdyby Cię cokolwiek zaniepokoiło możesz skontaktować się z nami lub udać się na własna rękę do lekarza i skorzystać z porady.

Zalecenia przed i po zabiegu

Unikaj stosowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych na kilka dni przed zabiegiem (tj. aspiryna, ibuprofen, naproksen, ketonal).
Zastosuj okłady z lodu  po zabiegu, masaż specjalną maścią.
Unikaj wysiłku fizycznego bezpośrednio po zabiegu.
Zażywaj preparaty z bromelainą na kilka dni przed zabiegiem i do 7 dni po zabiegu - lub tabletki Aescin 3*2 tabletki jeden dzień przed zabiegiem i 5 dni po zabieguniekoniecznie.
Jeśli jesteś podatny/podatna na opryszczkę rozważ profilaktyczne stosowanie leku przeciwwirusowego.
Unikaj picia alkoholu w dniu zabiegu.
Nie stosuj kosmetyków na obszar poddany iniekcji przez 48 godzin.
Unikaj opalania się lub korzystania z sauny.

Obowiązuje bezwzględna sterylność do całkowitego zagojenia się obszaru poddanego iniekcją: należy przebrać pościel, niekontaktować się ze zwierzętami i osobami chorymi, unikać zanieczyszczeń basenu itp.

 

Za ile i gdzie?

Cena: od 350 zł

Twarz

Gabinet BarbaraBeauty w Rybniku
ul. T.Kościuszki 24/26
44-200 Rybnik

Sprawdź również inne zabiegi