Informacje

Endermologia to naturalna, nieinwazyjna i skuteczna metoda oddziałująca na lokalne otłuszczenia oporne na dietę i gimnastykę!

Ta wszechstronna metoda pozwala na modelowania sylwetki, zwalczania cellulitu i liftingu twarzy. Ma szerokie zastosowanie estetyczne, terapeutyczne i sportowe.

Endermologia zapewnia znakomite efekty w przypadku otłuszczeń, które są oporne na działanie diety i gimnastyki. Mechaniczna stymulacja tkanki tłuszczowej prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej, uaktywnienia jej metabolizmu i stymulacji uwalniania tłuszczu. Zbita i stwardniała tkanka, która skupia komórki tłuszczowe ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany i oporny na dietę i gimnastykę tłuszcz. Ponadto fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, napina i tonizuje skórę, a jednocześnie modeluje sylwetkę.

Średnio jeden zabieg trwa 35 minut, najczęściej wykonuje się serię co najmniej sześciu zabiegów.

Zabiegi na twarz, szyję, dekolt i biust

Do wnętrza głowicy zasysana jest fałda skórna, gdzie najdelikatniejsze obszary ciała poddawane są rytmicznemu oddziaływaniu ruchomych, magnetycznych klapek wspomaganych sterowanym podciśnieniem. Zabieg jest bardzo przyjemny, uwalnia od napięć i powoduje relaks.

Dzięki zabiegowi można uzyskać: ujędrnianie i przywracanie naturalnego blasku skórze, poprawę elastyczności, wygładzanie zmarszczek, podkreślanie konturów twarzy, oczu i ust.

Jak to działa?

Metoda ta polega na stosowaniu podciśnienia z równoczesnym precyzyjnym masażem mechanicznym, wykonywanym za pomocą specjalnych rolek, a różnorodność jej zastosowań pozwala dostosować terapię do odpowiednich zarówno partii, jak i potrzeb, ciała.

Sekretem działania zabiegu jest połączenie oddziaływania pracy rolek, z których każda ma bardzo ściśle określony cel (wyszczuplanie, ujędrnianie, modelowanie, wygładzanie) z wyjątkowo dokładnym określeniem obszarów, które wymagają korekty. Dzięki precyzyjnemu określeniu zabiegu i całkowitej koncentracji podczas masażu tych obszarów (np. fałdy tłuszczowe na brzuchu) rezultaty zabiegów i zadowolenie klientów osiąga się najszybciej.

Efekty zabiegu endermologii

 • • poprawa napięcia skóry, ujędrnienie i elastyczność skóry
  • wyszczuplenie
  • redukcja cellulitu
  • odmłodzenie skóry
  • działanie terapeutyczne : uspokojenie i relaks
  • likwidacja pozostałości, nierówności po liposukcji
  • drenaż limfatyczny – redukcja obrzęków
  • niwelacja zwiotczeń po ciąży, luźnej skóry
  • zmniejszenie obrzęków na twarzy i pod oczami, poprawa konturu twarzy
 •  wiotkość skóry.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz ewentualne skutki uboczne
Nie należy bezwzględnie wykonywać, gdy u pacjenta występują naczyniaki, żylaki, zapalenie żył, przepuklina, uszkodzenia skóry, nowotwór lub gdy pacjent przyjmuje leki na krzepliwość krwi.

Wykonywania zabiegów nie zaleca się w trakcie ciąży oraz bezpośrednio po niej (chyba, że nie ma przeciwwskazań - najlepiej ustalić z lekarzem prowadzącym).

Masaż endermologii LPG można wykonać z pominięciem newralgicznych partii ciała, gdy występują implanty, blizny ze stanem zapalanym, kolczyki, pieprzyki, guzki czy tłuszczaki.

Zabieg mogą wykonywać kobiety, które karmią piersią ale pierwsze karmienie po masażu może odbyć się dopiero po około 7 godzinach.

Skutkiem ubocznym tego rodzaju masażu mogą być niewielkie siniaki powstające w masowanych obszarach.

Zalecenia przed i po zabiegu

Zaleca się, aby zarówno przed, jak i po zabiegu endermologii LPG pić duże ilości wody, minimum 2,5 litra dziennie. Ułatwi to usuwanie toksyn z organizmu oraz nie będzie on jej nadmiernie magazynował. Należy również unikać soli w produktach oraz spożywać jedzenie o niskim indeksie glikemicznym, co przyspiesza procesy lipolizy komórek tłuszczowych.

Po zabiegach endermologii LPG wskazana jest aktywność fizyczna, ćwiczenia oraz spacery co pozwala na uzyskanie lepszych efektów oraz utrzymanie ich na dłużej. Zaleca się stosowanie raz w miesiącu zabiegów, które podtrzymują efekty endermologii LPG, gdyż zapobiegają one tworzeniu się złogów tłuszczowych oraz zastoju wody w organizmie.

Uwaga!
Do zabiegów można zakupić własny strój w cenie 100 zł.

Za ile i gdzie?

Cena: 1000 zł / 649 zł

Promocja: 1 zabieg – 250 zł, 5 zabiegów – 649 zł, 10 zabiegów - 1099 zł

Ciało

Gabinet BarbaraBeauty
ul. T.Kościuszki 24/26
44-200 Rybnik

Gabinet DavidBeauty
ul. T.Kościuszki 24/26
44-200 Rybnik

Sprawdź również inne zabiegi
Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa

300 zł / 199 zł
Szczegóły
Kriolipoliza

Kriolipoliza

od 400 zł / od 99.99 zł
Szczegóły