Informacje

Kriolipoliza to mało inwazyjna metoda rozpadu komórek tłuszczowych poprzez zamrażanie. Specjalna głowica pobiera energię z zalegającej tkanki tłuszczowej, nie naruszając jednocześnie skóry, nerwów, mięśni czy innych tkanek. W trakcie zabiegu odczuwać można lekki chłód. Pierwsze efekty dostrzegalne są zaraz po zabiegu, ale ich pełnia uwidacznia się po około 3 miesiącach. Tkanka tłuszczowa zostaje spalona, ciało ujędrnione, a zwiotczenia i cellulit – zlikwidowane.

Przeciwwskazania i ewentualne skutki uboczne

ciąża, karmienie piersią
choroby nowotworowe
zainstalowane przenośne urządzenie do EKG (Holter)
rozrusznik serca
zaawansowana cukrzyca
infekcje
epilepsja
choroby krwi (hipoproteinemia, krioglobulinemia)
choroba Raynauda - napadowy skurcz naczyń krwionośnych podczas ekspozycji na zimno
pokrzywka z zimna
zaburzenie pracy nerek
zaburzenie pracy wątroby
miejscowe stany zapalne
otwarte rany

Kriolipoliza, tak jak każdy zabieg, może powodować skutki uboczne. Najczęściej pojawia się zaczerwienienie w miejscu dokonania procedury. Jednak zazwyczaj ustępuje ono już po kilku godzinach od wykonania zabiegu. Miejscowo może pojawiać się utrata czucia, której towarzyszy odrętwienie.

W punkcie przyłożenia głowicy bardzo często pojawia się krwiak. Ulega on wchłonięciu po kilku dniach. Dodatkowo obserwuje się ból i obrzęk.

Jednak skutki uboczne nie pojawiają się zbyt często, w związku z czym zabieg ten jest klasyfikowany jako bezpieczny. Podczas jego wykonywania może pojawiać się miejscowy ból oraz dyskomfort, który związany jest z odczuwaniem zimna.

Pamiętaj, że każdy może reagować inaczej, zawsze gdyby Cię cokolwiek zaniepokoiło możesz skontaktować się z nami lub udać się na własna rękę do lekarza i skorzystać z porady.

Zalecenia po zabiegu

W dniu zabiegu nie pijemy alkoholu i nie podejmujemy wysiłku fizycznego.

Po wykonanej kriolipolizie trzeba zrezygnować z gorących kąpieli, sauny i solarium. Bardzo ważne i zalecane jest także picie 2 litrów płynów dziennie i  herbaty Verdin fix, lekkostrawna dieta, wskazany jest także wysiłek fizyczny, przez okres 3 miesięcy. Ta część ciała, która została poddana zabiegowi powinna być odpowiednio i systematycznie nawilżana.
Opcjonalnie zalecane jest także zastosowanie bezpośrednio po zabiegu kriolipolizy akustycznej fali uderzeniowej i/lub karboksyterapii, i/lub lipolasera, które to zabiegi rozbiją większą ilość adipocytów w fazie krystalizacji, a to zwiększają eliminacje tłuszczu do 50 %, dodatkowo zapewnia to mechaniczne podniesienie temperatury tkanek, co z kolei uruchamia ich prawidłowe dotlenienie i ukrwienie, wykonuje także drenaż limfatyczny i stymuluje produkcję fibroblastów poprawiając tym samym elastyczność skóry w obszarze zabiegowym.

 Uwaga!

Efekty zabiegu zawsze są indywidualne i zależne od predyspozycji osobistych (mogą kształtować się w przedziale 0.5-5 cm w miejscu zabiegowym).

Sam zabieg może nie gwarantować utraty tkanki tłuszczowej, tylko działania symultaniczne: zabieg, aktywność fizyczna oraz dieta.

 

Za ile i gdzie?

Cena: od 400 zł / od 99.99 zł

1 przyłożenie - 99.99 zł, 2 przyłożenia 199.99 zł, 4 przył 279.99 zł, 6 przył 399.99 zł, 8 przył 499,99 zł, 10 przył 599.99 zł

Ciało

Gabinet BarbaraBeauty
ul. T.Kościuszki 24/26
44-200 Rybnik

Sprawdź również inne zabiegi
Hifu 3D

Hifu 3D

od 2500 zł / od 1099 zł
Szczegóły
TECAR

TECAR

od 600 zł / od 199 zł
Szczegóły
Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2

1500 zł / Twarz - 699.99
Szczegóły