Informacje

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem zabiegu jest wykonanie dokładnego demakijażu i oczyszczeniu skóry. Na czystą skórę twarzy, aplikuje się specjalną  emulsję węglową. Preparat ten jest dokładnie wcierany tak, aby mógł dostać się do wszystkich nierówności i porów. Ponieważ węgiel wnika w skórę przez czas około 10-15 minut, na taki czas pozostawiana jest na skórze maseczka węglowa. Po tym czasie, wykonuje się naświetlanie laserem w trybie termicznym. Drobiny węglowe stanowią skuteczny materiał absorbcyjny dla światła lasera, dzięki czemu komórki stymulowane są do regeneracji i odnowy.  Aby osiągnąć pożądany efekt, należałoby wykonać 3-5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodnie.

Wskazania do zabiegu
– rozszerzone pory, przebarwienia
– nadmierne wydzielanie sebum
– drobne stany zapalne skóry, trądzik, wągry zamknięte i otwarte
– drobne zmarszczki, skóra z pierwszymi oznakami starzenia
– przebarwienia, ziemista lub szorstka cera.

Przeciwwskazania
Ciąża i laktacja, zażywanie leków fotouczulających (niektóre antybiotyki, leki przeciw depresyjne,) zażywanie ziół fotouczulających (dziurawiec, nagietek, herbatki wyszczuplające), opryszczka.


Zalecenia przed i po zabiegu
Nie należy opalać się (słońce, solarium) przez 2 tygodnie przed zabiegiem i po zabiegu. Nie należy stosować zabiegów złuszczających skórę (peeling) przez tydzień przed zabiegiem. W przypadku stosowania leków: antykoagulantów, sterydów, fotouczulających, należy je odstawić po zabiegu. Nie pic alkoholu w dniu wykonywania zabiegu.

 

Rejestracja:

Rybnik

Rejestracja telefoniczna: 504961027
online: http://gabinetkosmetykiestetycznejbarbarabeauty.booksy.com

 

Żory
Rejestracja telefoniczna: 512748884

online: https://wpadaj.pl/salon/salon-zdrowia-i-urody

Za ile i gdzie?

Cena: 250 zł

black doll

Twarz

Gabinet BarbaraBeauty w Rybniku
ul. T.Kościuszki 24/26
44-200 Rybnik

Salon Zdrowia i Urody w Żorach
ul. T. Kościuszki 1
44-240 Żory

Sprawdź również inne zabiegi