???? Czy wiesz, że zdrowe lśniące włosy zaczynają się od zdrowej cebulki włosa?

???? To właśnie tutaj zachodzą kluczowe procesy metaboliczne, które są niezbędne do wzrostu i regeneracji włosów. Dlatego tak ważne jest dbanie o stymulację, dotlenienie i odżywienie naszych cebulek włosów!

???? Cebulki włosów mogą być osłabione z różnych powodów, takich jak stres, niedobór składników odżywczych czy zaburzenia hormonalne. To prowadzi do wypadania włosów i pogorszenia ich kondycji.

✅ Stymulacja, dotlenienie i odżywienie to kluczowe elementy w walce z wypadaniem włosów.

✔️ Jeśli chcesz powstrzymać problemy z wypadaniem włosów lub chcesz zadbać o zdrowie swoich cebulek włosów, zapraszamy na konsultację trychologiczną, podczas której przeprowadzimy badanie trychologiczne, oraz ustalimy dla Ciebie indywidualny domowy plan pielęgnacji i ewentualny plan zabiegów.

Pomożemy Ci zrozumieć potrzeby Twojej skóry głowy i zaproponujemy odpowiednie metody pielęgnacyjne, aby powstrzymać wypadanie włosów i przywrócić im zdrowy blask i gęstość.

Kliknij poniżej i zapisz się na konsultację trychologiczną ????
https://barbarabeauty.obsluga.com.pl/trychologia/

Sprawdź również inne wpisy
16.07.2023 r.

Najlepsze zabiegi kosmetyczne na przebarwienia!

Dowiedz się jakie są najlepsze zabiegi kosmetyczne na przebarwienia!

10.03.2023 r.

Zabiegi trychologiczne w salonie kosmetycznym

W ostatnich latach zabiegi trychologiczne stały się bardzo popularne. Są remedium na problemy związane z wypadaniem i przetłuszczaniem się włosów, a także środkiem pomocy osobom z łupieżem.

17.03.2024 r.

Nowe Pakiety na ciało

Nowe Pakiety na ciało