Informacje

Mezoterapia stanowi doskonałą profilaktykę objawów starzenia się skóry takich jak zmarszczki, zwiotczenie, odwodnienie skóry. Stosowanie jej można łączyć z innymi zabiegami estetycznymi. Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących stymuluje metabolizm komórek, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, poprawia stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii uzyskujemy znaczną poprawę napięcia, jędrności i nawilżenia skóry. Znikają drobne zmarszczki, a głębsze ulegają spłyceniu. Skóra jest dobrze odżywiona i wypoczęta. Mezoterapię wykorzystujemy również w odchudzaniu, leczeniu cellulitu i w łysieniu i wypadaniu włosów.

 

Przeciwwskazania i możliwe skutki uboczne

ciąża,
karmienie piersią,
nowotwór,
infekcje, jak np. przeziębienie czy opryszczka,
choroby autoimmunologiczne

ból,  zaczerwienienie, siniaki i opuchlizna w miejscu iniekcji, uczulenie.

Pamiętaj, że każdy może reagować inaczej, zawsze gdyby Cię cokolwiek zaniepokoiło możesz skontaktować się z nami lub udać się na własna rękę do lekarza i skorzystać z porady.

Zalecenia przed i po zabiegu

Unikaj stosowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych na kilka dni przed zabiegiem.
Zastosuj okłady z lodu  po zabiegu, masaż specjalną maścią oraz pij przez tydzień ok. 2.5 litra wody, a potem ok. 1.5 litra wody.
Unikaj wysiłku fizycznego bezpośrednio po zabiegu.
Zażywaj preparaty z bromelainą na kilka dni przed zabiegiem i do 7 dni po zabiegu lub tabletki Aescin 3*2 tabletki jeden dzień przed zabiegiem i 5 dni po zabiegu - niekoniecznie.
Jeśli jesteś podatny/podatna na opryszczkę rozważ profilaktyczne stosowanie leku przeciwwirusowego.
Unikaj picia alkoholu w dniu zabiegu.
Nie stosuj kosmetyków na obszar poddany iniekcji przez 48 godzin.
Unikaj opalania się lub korzystania z sauny.

Obowiązuje bezwzględna sterylność do całkowitego zagojenia się obszaru poddanego iniekcją: należy przebrać pościel, nie kontaktować się ze zwierzętami i osobami chorymi, unikać zanieczyszczeń basenu itp.

 

Za ile i gdzie?

Cena: od 299.99 zł

Twarz

Gabinet BarbaraBeauty w Rybniku
ul. T.Kościuszki 24/26
44-200 Rybnik

Sprawdź również inne zabiegi