Informacje

TECAR / INDIBA- odmładzająca terapia

 Pod wpływem działania fal radiowych o częstotliwości 500-700 kHz, które sięgają do ok. 2 cm w głąb skóry, włókna kolagenowe są podgrzewane do temperatury ok. 54°C. Wytworzone w ten sposób ciepło endogenne powoduje napinanie się włókien kolagenowych, co niesie za sobą ujędrnienie skóry i zmniejszenie zmarszczek. Ponadto fale radiowe stymulują fibroplasty do regeneracji i wytwarzania nowych włókien kolagenu oraz elastyny. Zwiększa się również gęstość i elastyczność skóry.

Terapia falami RF osiąga więc dobre efekty w poprawie owalu twarzy, redukcji zwisającego podbródka, uniesieniu opadających powiek oraz niwelowaniu obrzęków pod oczami, a także w spłyceniu blizn. W wyniku działania fal radiowych przyspieszony zostaje również drenaż limfatyczny, dzięki czemu następuje szybsze wydalanie toksyn, redukcja wolnych rodników. Skóra staje się bardziej dotleniona, odżywiona, poprawia się jej kolor.


Efekty działania fal radiowych widoczne są natychmiast. Jednak w celu długotrwałego zachowania ujędrnionej i poprawionej skóry twarzy, należy poddać pacjenta serii ok. 4-6 zabiegów w odstępie 1-2 tygodnie. Efekty utrzymują się nawet do 2 lat.

 

TECAR / INDIBA – walka z otyłością

 
Fale radiowe, docierając w głąb skóry, sięgają również komórek tłuszczowych, tzw. adipocytów. Wytwarzane ciepło endogenne powoduje rozpuszczenie i rozbicie ich, czyli lipolizę. Wydzielają się kwasy tłuszczowe, które pod wpływem stymulowanego ciepłem metabolizmu zostają w postaci płynnej wydzielane najpierw do przestrzeni międzykomórkowej, po czym za pomocą układu krwionośnego i limfatycznego trafiają do wątroby i nerki, gdzie są trawione i wydzielane.

Zabieg ten jest polecany do redukcji cellulitu, redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnianiu skóry brzucha, ud, pośladków.

 

TECAR / INDIBA – walka z łysieniem, poprawa kondycji włosów


Diatermia ma także zastosowanie w zabiegach poprawiających kondycję włosów. Dzięki poprawie cyrkulacji krwi w skórze głowy wspomagany jest bowiem porost włosów (poprzez stymulację cebulek włosowych). To zabieg zalecany w przypadkach łysienia, wypadania włosów lub łojotoku na skórze głowy. Seria zabiegów pozwala na znaczącą poprawę stanu włosów, konieczna jest jednak regularność .

 

Twarz lub szyja lub dekolt  lub skóra głowy - 199 zł, pakiet 6 zabiegów 999 zł

Ciało: brzuch lub uda lub pośladki lub ręce lub kolana - 299 zł, pakiet 6 zabiegów 1499 zł

Zabiegi wykonujemy co 2-3 tygodnie

 

Przeciwwskazania do stosowania terapii TECAR / INDIBA:

przeszczepy,
rozrusznik serca i sztuczne narządy,
ciąża,
zaburzenia koagulacji,
oparzenia,
stany zapalne,
nowotwory,
narost chrząstki,
znaczne nadciśnienie i niedociśnienie tętnicze - chyba że jest uregulowane lekami,
zapalenie żył,
brak wrażliwości na ból.

 

Rejestracja:

Rybnik

Rejestracja telefoniczna: 504961027
online: http://gabinetkosmetykiestetycznejbarbarabeauty.booksy.com

 

Żory
Rejestracja telefoniczna: 512748884

online: https://wpadaj.pl/salon/salon-zdrowia-i-urody

Za ile i gdzie?

Cena: od 600 zł / od 199 zł

Twarz i ciało

Gabinet BarbaraBeauty w Rybniku
ul. T.Kościuszki 24/26
44-200 Rybnik

Salon Zdrowia i Urody w Żorach
ul. T. Kościuszki 1
44-240 Żory

Sprawdź również inne zabiegi